Restoran HAN

HANs on Hiina restoran Tallinna südalinnas, mille eesmärk on lihtne: pakkuda eeslastele täpselt sellist hiina toitu, nagu söövad seda hiinlased ise. 

Meie erialaks on Edela-Hiina Sichuani köök – Sichuanist Chengdu linnast tulevad nii meie peakokk, maineka Sichuani Kulinaariainstituudi lõpetanud Han Yang ehk Eric kui ka tema ema, perenaisena töötav Ruirong Yang. Mõlemad on elanud Eestis üle kümne aasta ning miski ei pane neil silmi särama rohkem, kui oma kodukoha roogade tutvustamine eestlastele.

“Räägitakse, et Sichuani toit muudab sealsed naised kõige ilusamateks Hiinas.”

yang han Erik
"Räägitakse, et Sichuani toit muudab sealsed naised kõige ilusamateks Hiinas." - Peakokk Yang Han

HANsi leivanumbriks on taimetoidud: pole olemas inimest, kes ei satuks vaimustusse meie kurgisalatist või Hiina musta seene salatist. Lihasõprasid rõõmustavad klassikud nagu Kung Pao kana ja sealiha Sichuani moodi maitsevad täpselt niimoodi nagu Hiinas endas. Seiklushimulisi ootavad seasisikond ja veisemagu, turvalise valiku eelistajad saavad maiustada koha peal valmistatud hiina pelmeenidega.

Kõikide toitude vürtsikuse taset saab ise määrata skaalal nullist viieni, sellest tuleb lihtsalt tellimust esitades aegsasti teada anda.