Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamine

Siit lehelt leiad informatsiooni lehekülje hansresto.ee poolt kogutavatest ja talletatavatest kasutajaandmetest.

Kogutavaid andmeid kasutatakse lehekülje paremaks toimimiseks ja analüütilisel eesmärgil.

Andmete kogumine ja nende kasutus

Isikuandmeid mis sisestatakse lehel asuvatesse vormidesse seoses konkreetse teenusega (nt. broneeringud), võidakse talletada meie andmebaasis ja ligipääs neile on ainult restorani HAN’s töötajatel ja lehekülje administraatoril.

Sarnaselt enamusele tänapäeva internetilehtedest, logib lehekülg külastaja brauseri poolt saadetavat anonüümset informatsiooni

Logi andmed

Antud internetileht võib salvestada külastaja IP aadressi, brauseri tüübi ja versiooni ning pidada logi külastatud lehekülgede üle, koos külastuse kellaaja ja seal veedetud ajaga.

Lisaks sellele võivad lehel kasutatavad pluginad saata kasutaja andmeid kolmandatele osapooltele nagu google, facebook ja muud internetiliikluse analüüsimisega tegelevad ettevõtted.

Talletatavaid andmeid kasutatakse statistiliseks eesmärgiks ja teenuste nagu Google Analytics kasutamiseks.

Küpsised

Küpsis on väikest andmeblokki sisaldav testifail, mille veebiserver sinu veebilehitsejale saadab. Küpsisefailis salvestatakse enamasti veebilehel tehtud valikud, mis veebilehitseja omakorda kõvakettale salvestab. Küpsiste kohta võid lugeda lähemalt nt: siit

Sarnaselt paljudega, kasutab ka antud veebileht andmete talletamiseks küpsiseid. Veebilehe kasutajal on võimalik küpsiste salvestamine keelata oma brauseri seadetes. Küpsiste keelamise puhul ei pruugi kättesaadavad olla kõik veebilehe poolt pakutavad teenused.

Kogutavate andmete kaitstus

Suhtume täie tõsidusega teie isikuandmete kaitsmisesse. Sellegipoolest tuleb arvestada ,et ükski elektrooniline sidekanal või andmete talletusviis ei ole 100% turvaline. Kuigi me teeme kõik endast oleneva, meie poolt kogutavate andmete kaitsmiseks, ei saa me garanteerida nende täielikku turvalisust.

Kontakt

Juhul kui teil tekib küsimusi seoses antud lehekülje privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust leheküljel leiduvatel kanalitel.